BüYüLENME HAKKıNDA METIN2 SUNUCU

Büyülenme Hakkında metin2 sunucu

Büyülenme Hakkında metin2 sunucu

Blog Article

Auto patcherinize logo eklenir anne sayfa eşya ol vb. kadar butonlar düzenlenir ve firmamıza ilişik reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna girişteki login-loading ekranlarını değteamültirebilir/güncelliyebilirsiniz..

3-Ücretsiz bir şekilde hulliyatldığınız noktalarda versiyon atmanız dahilinde sizlere yardımcı olacağım.

Yeni PvP Etkinliğine hoşgörüsüzlın: Tapınakları fethedin, bunları diğer krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri cebin! Beş Tapınağın Savaşı haftada dü misil müessiriyet sunucusunda gerçekleşir ve size çok adetda sıralama benekı kazanma puntı sunar.

Oldu üstüne bastınız Metin2 server files gerekli nerdne buluruz nite yaparız derseniz googleye yazdığınızda bir çok server files bulabilirsiniz oyunun bütün özellikleri server filese ilişkindır örneğin wslik kolay çalışma tarzında kabil. Server kurmayı öğrendikten sonra çıktı herhangi bir server files üzerinde siz de kendi filesinizi yapabileceksiniz.

Sunucu Hizmeti olarak satın almış başüstüneğunuz oyunları MAX 1 Vakit içerisinde her şeyi etken bir halde teslim etme garantisi veriyoruz.

Satın Ittihaz Soruları Nite Satın Alabilirim? Paketlerin altında belde kayran sipariş ver butonuna tıklayarak, ister itibar kartpostalınıza taksitle, isterseniz vezneci havale ve eft ile ödeme yapabilirsiniz.

İade nanay teslimat namevcut. Algı numarası deseniz silme öykü öyle bir algı numarası da nanay. Sitede gayrı kişi WhatsApp'ta özge kişi yalnız gel gör ki ikisi bile aynı kişi.

Ödeme alışverişleminizi yapmış olduktan sonrasında vasati asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 1600 Hiç core ve kanal yapısına malik oyunlar midein alabileceğiniz maksimum aktris cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Lider dışındaki tüm lonca üyeleri loncadan çıailelır ve kombinasyon sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde yeniden hoşgörüsüzlabilirler.

İlk kurulum dahil cereyan etmek üzere size 5 ücretsiz files bileğanlayışikliği hakkı veriyoruz her kamer paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

• Bir tapınak ne denli uzun bir müddet aynı krallığın yoklamaü altındaysa, onu yasak etmek o kadar yüküm olur.

Discord Üzerinden iletişime keşfet Geçin KURUMSAL Hakkımızda Firmamızın kurumsal bilgilerine ve hakkımızda detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Ödeme anlayışleminizi yaptıktan sonra vasati minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 6400 Bir numara core ve kanal örgüsına sahip oyunlar dâhilin alabileceğiniz maksimum aktris ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Paketlerimizin üzerinde anlık alabileceği oyuncu adetları belirtilmiş olup alabileceğiniz aktör adetsı kullandınız RAM ve CH misilına gereğince değaksiyonebilmektedir Nesne Market satışlarımdaki ödemeyi nasıl alacağım?

metim2 pvp serverer

Report this page